ENGLISH ESPAÑOL български
Milano’da 1998 yılında kurulmuş olan PUBLITAXI, Avrupa’da ve Milano ve Roma’da başta olmak üzere İtalya’da bulunan bütün ulusal ve yerli reklam şirketleriyle çalışan ve 20 yılı aşan bir sürede reklam için sadece dekore edilmiş taksiler kullanan ilk İtalyan firmasıdır.
   
ESPOTAXI yolcunun dikkatini çekmek amacıyla dekorasyonun LED aydınlatılma teknolojisini kullanarak taksinin içini mükemmel ve organize bir şekilde dekore etmeniz için yeni bir çözümdür.

Tecrübe ve yeni teknolojiler, günümüzdeki gereksinimlerle beraber, daha yüksek bir standarda sahip olmayı isteyen ve yeni eğilimler ile reklam mesajlarına dikkat eden müşterileri etkileyen, taksinin dış dekorasyonunun iç dekorayonundan ayrılmasına yol açmıştır.
ESPOTAXI’nin kullanımı, iletişim açısından daha da etkili olan ve klas ve zarifliğiyle yolcular için daha ulaşılabilirlığı ve dikkat çekebilirliğiyle en büyük yerli reklam verenlerinin ilgisini çekecek, taksinin iç dekorasyonu için inovatif bir çözümdür.
ESPOTAXI taksinin iç dekorasyonu için iletişim açısından daha da etkili, inovatif bir çözümdür.

Kampanya satışlarından daha yüksek kazanç marjları sağlayan düşük üretim masraflarıyla müşteriler için daha ulaşılabilir ve görülürdür.
Bunun dışında, ESPOTAXI’nde promosyon, indirim, kupon, kartlar veya sadece açıklama, web adresler, konum veya telefon numaraları içeren reklam mesajını tamamlatan el broşürü koyulabildiği bir yan cep mevcuttur.

ESPOTAXI, baş dayanağında A5boyutlu (head) ve sırtta (genelde yolcuya bakan ön koltuğun sırtında)А3 boyutlu (body) iki format olmak üzere, panodaki iki alanında reklam etmek mümkün olup, takside iç dekorasyon için patentli reklam bir panosudur.

Panodaki А5 ( head ) ve А3 ( body ) alanları, mesajı daha da değerli yapan üçlü yapıda kombine edilmiş gerçek deri kumaşına sokulmuştur.

Bu iki reklam alanı, taksinin içini süslemek amacıyla özel planlanmış ve gerçekleştirilmiş bir çerçevede bulunmaktadır.

Ürün gerçekten küçük boyutta ve sadedir.
 
   
 
ESPOTAXI mat renk olup, hareket sensör vey mikroçip araçlığıyla etkinleştirilen dolaylı aydınlatma sistemiyle grafiği vurgulama imkanını sağlayabilmektedir.

Arabanın arka kapının açılışından 30 saniye sonra başlayan 3 dakikalık bir süre için ışımaya başlar, böylece yolcuların ilgisini reklam edilen marka veya mesaja çekmektedir.

Bu süreden sonra kapanıp 3 dakika boyunca etkisiz olarak kalır ve bu zaman içerisinde eğer herhangi bir hareket kaydedilmezse, 6 dakikalık bir çevrim etkinleşir – 3 dakika etkin ve 3 dakika etkisiz.

Her sergici eşsiz olup her taksi şoförüyle imzalanan sözleşmede belirtilebilmesi ve yönetilebilmesi için üzerinde yıl, ay ve sıra numarası mevcuttur.
   
LED sürümünde ışığın yoğunluğu müşteriyi rahatsız etmez (geceleyin dahil) - parlaklığı elektronik panoda bir mikroçiple ayarlanır, görüntünün yaratıcılığını duruk bir resimden bir video etkisine dönüştürür.
 
   
 
AMAC VE IŞLEVLERI
ESPOTAXI sadece taksi içindeki iletişim amaçları için üretilmiştir ve başka kullanımı yoktur; müşteri ve taksi şoförü için son derece güvenli olup, kurulması ve dekore edilmesi kolay olacak ve işlevsel olacak şekilde planlanmıştır.
Ses mesajı yok–yolcuyu rahatsız etmez ve araba sürücüsünün dikkatini çekmez.

YATIRIM VE FIYATLAR
Dış dekorasyonun hedefi belirsiz olup, ESPOTAXI, satin alma gücü ve karar verme gücüne sahip olan aktif şehir vatandaşlarına, yani taksi kullanıcılarını hedeflemektedir. Kısacası "para" taksi içindedir. ESPOTAXI’nin çalıştığı ve reklam edilen ürünlerin satışlarını arttırdığı kanatlanmıştır. ESPOTAX’ın mastafı bir kaç ay içinde tamamen ödenmiş olur. Üç senelik garantiyle ESPOTAXI’nin alımı kesinlikle gelirlerinizde bir artışa dönüşecektir.

ESPOTAXI
ESPOTAXI, sadece dünyanın her yerinden taksi dernekleri ve reklam ajanslarına satılan, değişik tasarım ve uygulamaları olan dünya patentidir.
Onun amacı, ürünü satın almış farklı şehirler içerisinden seçim sunarak uluslarası müşterilere reklam alanları satabilecek bir Avrupa, hatta bir dünya ağının oluşturulmasıdır.
Dolayısıyla, şehirden şehire değişecek şekilde sadece bir veya bir kaç tanesi satılmayacak - her isteğin üzerince dikkatlice düşünülüp, fikrin ucuz ve kalitesiz bir şekilde kopyalanma ve çalınmasını ve böylece ESPOTAXI’nin özel tasarım ve imajını tahrip edilmesini engelleyecek ve tüm haklar anlaşması sunulacak.

+359 87 7198923 save the number as ESPOTAXI and calls only web data
with app IMO / VIBER / WeChat. We speak Bulgarian, English, Spanish and Italian.